Елементи аспірації та повітропроводи

Системи повітропроводів призначені для підтримки параметрів повітря в межах норми. При штатній роботі або в аварійних ситуаціях забезпечують безпеку шляхом видалення диму чи інших небезпечних речовин з приміщення. Щоб справитись з такого роду завданнями використовуються зварні повітропроводи  з листової чорної або нержавіючої сталі. На їх базі будуються системи димовідведення, переміщення волого- чи кислотовмісних потоків, системи високого тиску.  Зварні повітропроводи часто знаходять своє застосування в промисловості, для відводу вибухонебезпечних сумішей та повітряних мас температурою понад 80°C.  Також даний тип повітропроводів рекомендується до використання в громадських та житлових будинках, зокрема в підвалах та на горищах. 

В основі конструкцій зварних повітропроводів є листова чорна або нержавіюча сталь товщиною від 1.2 до 2.5мм і визначається на етапі проектування, в залежності від особливостей експлуатації. Як і інші типи повітропроводів, зварні повітропроводи виготовляються як круглого так і прямокутного перерізу й окрім прямих частин складаються з різних фасонних елементів таких  як трійники, переходи, відводи, клапани, заслонки, решітки і ін. 

Для виготовлення вогнетривких повітропроводів зазвичай використовують спеціальну нержавіючу сталь марки AISI 321 (12Х18Н10Т) з підвищеним вмістом нікеля. 

Наша компанія, ФОП “Ващенко С.В.” займається виготовленням повітропроводів круглого та прямокутного перерізу з чорної та нержавіючої сталі.  Завдяки парку необхідного обладнання виготовляємо усі типи фасонних елементів повітропроводів.
Виробляємо повітропроводи відповідно вашого технічного завдання:

  • Довжина прямих частин від 100мм до 2500мм  
  • Товщина від 1.2мм до 3мм
  • Матеріал чорна або нержавіюча листова сталь
  • Герметичне зварювання повздовжним швом, неплавким електродом в середовищі аргону  або напівавтоматами (TIG, МІG
  • Мінімальний діаметр круглих повітропроводів 200мм максимальний 1600мм
  • Покриття – ґрунт ГФ-021 або ін. відповідно до технічного завдання
  • З’єднання фланцеве (кутник 25;32;35;40 товщиною 3мм)

Також, у нас Ви можете замовити виготовлення фасонних елементів систем аспірації а також зовнішні вентиляційні решітки з сталі, зокрема круглої форми.

Для замовлення виробництва зварних повітропроводів для систем аспірації надсилайте інформацію про замовлення нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також за реалізацію проєктів під ключ. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!