Вальцювання листового металу

Вальцювання листового металу

Вальцювання листів металу відноситься до технології обробки металу під тиском. Це надзвичайно важлива операція коли виникає необхідність виготовлення нестандартних труб, чи елементів труб, для потреб конкретного проєкту. Виготовленні таким способом деталі можуть бути швидко зібрані в більш складні конструкції методом зварювання, а наявність у нас повного парку необхідного обладнання дозволяє в стислі терміни виготовляти кінцеву, як серійну, так і індивідуальну продукцію.

Якість обробки металу, в тому числі і радіусне гнуття листового металу, визначається класом обладнання та вміннями майстрів які на ньому працюють.

Наша компанія ФОП «Ващенко С.В.» має в своєму розпорядженні 4х валкові вальці з діаметром валу 190мм що дозволяє виконувати радіусне гнуття листового матеріалу з мінімальним радіусом 100мм. Довжина заготовки може бути до 2500мм та товщиною до 4мм.

Технічне оснащення та багаторічний досвід наших спеціалістів в роботі з вальцювальним обладнанням дають можливість виконувати різноманітні складні операції по вальцюванні листового матеріалу, в тому числі виготовляти конуси, переходи, елементи аспірації тощо.

 

Для замовлення послуги радіусного гнуття листового металу телефонуйте або надсилайте інформацію нам на пошту чи Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також  виготовлення серійних деталей. Завжди готові взятись за повну реалізацію проєкту, елементи якого складаються з радіусно-гнутих листів. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротші терміни!