Тумби в спальну кімнату

Тумби в спальну кімнату

Прикроватні тумби та столики є водночас практичним елементом меблевого оздоблення кімнати та частиною її декоративного оформлення. Тумби з металевим каркасом виглядають стильно і лаконічно, поєднуючи в собі тонкий стиль та сталеву міць. Ми готові взятись за виготовлення столиків і тумб оригінального дизайну, будь-яких форм, розмірів чи складності. Можемо розробити тумби «2-в-1», столики-трансформери, надати їм мобільності, встановивши коліщатка, та ін. Все згідно Ваших бажань та ідей – їх рішення ми беремо на себе!

Процес виготовлення тумб або столиків включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка меблевого каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення виробництва тумб для спальної кімнати надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!