Примірочні

Примірочні

Вибір гардеробу – процес особливий! А для того, щоб він був особливо приємним та ні в якому разі не стомлюючим ми надаємо послуги по виготовленню дизайнерських примірочних. Саме у невимушеній комфортній атмосфері одяг та аксесуари обираються так легко та приємно! Тому не упустіть свій шанс обрати надійного виробника ідеальної примірочної для Ваших ідеальних покупців, які однозначно оцінять таку турботу та повертатимуться знову!

Ми виготовляємо примірочні за будь-яким дизайном, надаємо широкий асортимент якісних матеріалів чорного металу, нержавіючої сталі або латуні.

Обробляємо поверхню різноманітною палітрою порошкового покриття для чорного металу, а також різними технологіями обробки поверхні нержавіючої сталі (сатинування, дзеркало, хром, нітрит титану).

На нашому досвіді вдосталь подібних проектів, одні з них – виконання замовлення магазинів Київсього ЦУМу для найвибагливіших клієнтів!

Для замовлення подібних примірочних надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!