Рубка та гнуття металу

Рубка та гнуття металу

Часто, для отримання заготовок необхідної форми, необхідно швидко та якісно порізати листовий метал згідно заданих параметрів. Саме тому, рубка металу гільйотиною, є важливим технологічним елементом на будь-якому металообробному підприємстві.

Наша компанія, ФОП Ващенко С.В. надає послуги з порубки металевих листів товщиною від 1 до 4мм, довжина рубу до 2500мм
Заготовки, які підготовленні методом рубки листового металу відрізняються акуратними гранями в місцях рубу, відсутністю задирок, та рівним різом по всій довжині, що дозволяє без додаткової обробки відправляти отримані заготовки в подальшу обробку, наприклад на гнуття.

Гнуття металу – це процес отримання виробу заданої форми і параметрів, із заготовки листового металу, при обробці на спеціальному листозгинальному обладнанні.      Гнуття має цілий ряд переваг порівняно зі зварними конструкціями:

– забезпечується більш висока міцність конструкції, так як виключає дефекти, характерні для зварних швів (непровари і т.п.);

– гнуття – це більш дешевий вид металообробки (так як не потрібна зачистка зварного шва, а витрати часу на виконання технологічних операцій набагато менші);

– більш тривалий термін служби готових виробів, зважаючи на збереження цілісності металу, що призводить до зниження ймовірності виникнення корозії.

Компанія ФОП Ващенко С.В. виконує роботи з гнуття листового металу товщиною від 0.5 до 8мм, довжина згину може складати до 2500мм. Завдяки різноманітному парку листозгинальних станків виконуємо гнуття складних та не стандартних згинів:

На даний момент гнуття металу, виконане за допомогою листозгинів,  є найбільш  надійним і якісним способом деформації металевих виробів. Листозгинальне обладнання сьогодні знаходить дуже широке застосування в різноманітних сферах.  З його допомогою отримують:

  • гнуті металеві профілі (кутник, швелер, профілі для інтер’єрних, фасадних робіт і іншого призначення );
  • деталі різних конструкцій (полиці, стелажі, шафи, елементи вентиляційних систем і т.д);
  • кріпильні та несучі елементи електротехнічного обладнання та радіоапаратури;
  • корпусні вироби і деталі до них, деталі та нестандартні вироби з листової заготовки (металеві меблі, двері і т.п.).

Для замовлення послуги рубки або гнуття листового металу телефонуйте або надсилайте інформацію нам на пошту чи Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також виготовлення серійних деталей. Завжди готові взятись за повну реалізацію проєкту, елементи якого складаються з рубленого листового матеріалу та (або) гнутих сегментів. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротші терміни!