Нержавіючі каркаси та декоративні вироби

Наша компанія, ФОП “Ващенко С.В.” займається виготовленням нержавіючих каркасів  по індивідуальним замовленням та розмірам. Виготовляємо дизайнерські стелажі та інші меблі по ескізам замовника.

Спеціалісти компанії ФОП “Ващенко С.В.” надають послуги з виготовлення стандартних конструкцій та дизайнерських варіантів нержавіючих меблів, а також виконують проектування, моделювання та візуалізацію майбутніх виробів згідно технічних завдань замовника. Конструкції нержавіючою сталі з профільних труб витримують значні навантаження, володіють високими експлуатаційними характеристиками та мають довготривалий термін використання. Завдяки власному, потужному, виробництву, реалізуємо найсміливіші конструкційні рішення і відслідковуємо якість на кожному етапі виготовлення.

Асортимент, або різновиди нержавіючих каркасів буває як різної конструкції, способу виконання та призначення:

 

  • Нержавіючі стелажі
  • Нержавіючі тумби та меблеві опори
  • Нержавіючі крісла, стільці та столи
  • Торгове обладнання з нержавіючої сталі
  • Нержавіючі декоративні металеві елементи та рами
  • Нержавіючі сходи, перила та фасади

Для замовлення виробництва нержавіючих каркасів та декоративних виробів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!