Стелажі для дому і дач

Стелажі для дому і дач

Вишуканий металевий стелаж для дому з оригінальним дизайном завжди буде прикрасою інтер’єру. Модерн, лофт, мінімал або класика  – в будь-який з цих дизайнів ідеально впишеться стильний і лаконічний стелаж з металу. До того ж, стелаж є не лише прикрасою, а й практичною частиною меблевого оздоблення кімнати. На його полицях можна зберігати пам’ятні речі, трофеї, книги, гаджети або ж розмістити різноманітні декоративні елементи – все, чого забажає душа. Лише додайте кілька дрібничок – і стелаж буквально оживе, наповнюючи Вашу оселю домашнім теплом та затишком. А унікальний дизайн милуватиме око і підніме настрій!

 Так само чудовою ідеєю буде встановити металевий стелаж на кухні, де насамперед знадобиться міцність та витривалість металу. Легкий та водночас міцний сталевий стелаж для кухні стане Вашим нерухомим помічником по господарству – на його містких поличках легко розміститься кухонне приладдя, посуд, кулінарні інгредієнти, спеції, і все це буде завжди під рукою. Зручно та практично! 

 І ще одним варіантом застосування стелажу у Вашій домівці буде його встановлення в підсобці чи на балконі. Це ті місця, де ми звикли зберігати наш побутовий крам, запаси, консервацію, засоби для прибирання, дрібну побутову техніку, інструменти та інше. Все це можна зберігати впорядковано та зі смаком на міцному металевому стелажі. А на дачі такий стелаж буде ще кориснішим, адже може бути розміщений в прибудинкових приміщеннях або безпосередньо під відкритим небом, якщо це стелаж з нержавіючої сталі. Так Ви зможете зберігати Ваше садове та огороднє приладдя в кроковій доступності та повному порядку.

 Ми, компанія ФОП «Ващенко С.В.», готові створити для Вас стелаж для дому або дачі будь-якого дизайну та складності виконання, за Вашими побажаннями та кресленнями. Процес виготовлення включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка стелажу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення стелажу на місці. Міцність та довговічність стелажу гарантовані!

 Для замовлення виробництва стелажів для дому, дачі та кухні надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!