Зварювання металоконструкцій

Зварювання металоконструкцій

В наш час проектування та виготовленні металоконструкцій не обходиться без використання операцій електрогазозварювання. Існує безліч технологій та апаратів для зварювання як чорних та кольорових металів, відпрацьовані надійні методи зварювання для масштабних серійних виробництв та розроблені якісні мобільні зварювальні пристрої для проведення малосерійних та ремонтних робіт.
Тим не менше попит на зварювальні роботи продовжує зростати і це зв’язано з такими чинниками:
–     необхідність гарантувати високу якість зварювальних швів.

  • потреба в особливих технологіях зварювання ( зварювання в інертних газах, точкове зварювання, зварювання кольорових металів, тощо)
  • великі об’єми робіт за обмежений період часу

Саме тому, компанія ФОП Ващенко С.В.  має в своєму розпорядженні технічні можливості для виготовлення високоякісних зварних конструкцій і готова виконувати будь-які виробничі завдання пов’язані з зварювальними роботами.  В залежності від технічних завдань на нашому виробництві широко використовується технологія на пів автоматичного зварювання чорного та нержавіючого металу.

Також, виконуємо  зварювання  металів  неплавким електродом в середовищі аргону (TIG або аргонне зварювання). Даний тип зварювання виділяється високою якістю зварного шва, відсутністю розбризкування та шлакування металу. Даний вид зварювання можна використовувати для різноманітних матеріалів та працювати з тонкостінними виробами.

Розрахунок вартості зварювальних робіт неоднозначний і залежить від складності робіт з металоконструкцією, тому для замовлення послу з проектування та виготовлення зварних металоконструкцій телефонуйте або надсилайте інформацію нам на пошту чи Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також виготовлення серійних деталей. Завжди готові взятись за повну реалізацію проєкту, елементи якого складаються з зварних металоконструкцій  чорного або нержавіючого металу. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротші терміни!