Лазерна та плазмова порізка металу

Лазерна та плазмова порізка металу

Лазерна або плазмова різка металу це машинна технологія обробки металу яка дозволяє виконувати різ будь якої складності з високою точністю.

Станок плазмового різання обладнаний столом розміром 1500х6000мм що дозволяє працювати з максимально габаритними листами товщиною до 30мм.
Використання технології лазерної різки металу забезпечує більшу точність та якість різу, порівняно з плазмовою різкою, та використовується там, де є особливі вимоги до якості виробів.

Компанія ФОП Ващенко С.В. надає послуги з різання металу а також активно використовує можливості різки листового металу при виготовлення різного роду металоконструкцій.

Для замовлення послуги лазерної або плазмової порізки листового металу телефонуйте або надсилайте інформацію нам на пошту чи Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також виготовлення серійних деталей. Завжди готові взятись за повну реалізацію проєкту, елементи якого складаються з вирізаних на лазері чи плазмі заготовок чорного або нержавіючого металу. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротші терміни!