Віконні металеві та нержавіючі решітки

Віконні металеві та нержавіючі решітки

Замовити віконні решітки в Києві у компанії ФОП “Ващенко С.В.” – це відмінне рішення захисту вашого приміщення від проникнення, за розумні гроші та з мінімумом турбот для Вас.  При виготовленні металевих решіток ( віконних ґратів) використовуються різні матеріали та форми. Від простих лаконічних  функціональних решіток до складних кованих виробів.

Віконні решітки можуть бути 3х основних типів:

  • Зварні – прості решітки які можна швидко та дешево виготовити, забезпечують надійний захист від проникнення.
  • Ковані – виготовлена майстром решітка з складних кованих матеріалів та елементів
  • Комбіновані – зварні решітки з кованими елементами

Для захисту від корозії використовується спеціальне цинкове ґрунтування та  полімерне порошкове покриття. Також, пропонуємо своїм клієнтам виготовлення захисних віконних решіток з нержавіючого матеріалу.  Такі віконні решітки, окрім свого привабливого естетичного вигляду не потребують спеціально догляду, періодичного фарбування та не втратять свого вигляду навіть через кілька десяток років.

Віконні решітки можуть встановлюватись як зовні так і в середні приміщення. При бажанні замовника  конструкцію можна усилити додатковими елементами захисту або виготовити решітку з стулками на завісах для зручності миття вікна.

Зазвичай, віконні решітки бувають плоскої або випуклої форми. Решітки випуклої форми окрім естетичної привабливості можуть бути функціональними, наприклад, завдяки своїй формі забезпечити доступ до підвіконника.

Детальніше ознайомитись з ескізами решіток та підібрати їх дизайн Ви можете тут:


Завантажити каталог

Для замовлення виготовлення металевих решіток  надсилайте  вибраний ескіз нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення з виготовлення віконних чи інших решіток від 1шт згідно наших або Ваших ескізів та побажань. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!