Стелажі для офісів, квартир

Стелажі для офісів, квартир

Офісні стелажі та стелажі для квартир  – це саме той вид меблів, який точно не можна ігнорувати. Вони можуть бути повними книг, папок, документів або інших предметів за для комфорту та упорядкування потрібних нам речей. А також, стелаж – це чудовий органайзер, без якого важко уявити офіс або дім!
Практичним рішенням для багатьох офісних приміщень виступає розділення робочих місць, а стелажів для квартир – розділення кімнат. Функціональність таких стелажів немає обмежень, адже вони можуть бути різних форм, розмірів та стилів.
Саме тому, ми виділяємо почесне місце в актуальних предметах інтер’єру саме стелажам, адже вони є незамінними помічниками для зберігання наших речей! Компанія ФОП Ващенко С. В. за роки праці набула достатньо досвіду та вмінь, щоб виробляти різні меблі на замовлення, в тому числі й офісні стелажі та стелажі для квартир будь-яких форм. І готові допомогти Вам у підборі та реалізації Ваших ідей.

Процес виготовлення включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка стелажу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення стелажу на місці. Міцність та довговічність стелажу гарантовані!

***

Для замовлення виробництва стелажів офісних та стелажів для квартир надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!