Металеві каркаси приміщень та ін МАФ

Металеві каркаси приміщень та ін МАФ

Головним незмінним та важливим елементом приміщень є їх каркас. Саме він забезпечує міцність, довговічність та надійність конструкції.  При необхідності швидкого зведення, економності, довговічності та в провадження найсміливіших дизайн-рішень металеві каркаси стають незамінним та універсальним рішенням!

Наша команда пропонує Вам проектування, моделювання, виготовлення та монтаж каркасів приміщень, блок модулів, вхідних груп, прибудов, навісів, альтанок та будь яких інших МАФ.

Для замовлення виготовлення та монтування металевих конструкцій приміщень телефонуйте або надсилайте інформацію нам на пошту чи Viber! Працюємо з конструкціями різної складності, як по готових проектах так і без. Розробляємо конструкторську документацію та допомагаємо з імплементацією існуючих конструкційних рішень у відповідність до доступного на ринку асортименту металопрокату та відповідно вашого бюджету. При цьому слідкуємо за забезпеченням необхідних несучих характеристик та відповідністю початковому дизайн-проекту конструкцій

Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!