Рекламні стійки та інформаційні кронштейни

Рекламні стійки та інформаційні кронштейни

Наша компанія виготовляє рекламні конструкції різного типу, як для зовнішньої так і інтер’єрної реклами. Традиційно, до зовнішньої реклами відносяться щити, вивіски, панель-кронштейни, вуличні рекламні стійки, штандери, дахові конструкції, стели тощо. Але не існує жодних обмежень по конструктиву таких конструкцій, тому в компанії ФОП «Ващенко С.В.» ви можете реалізувати будь-яку вашу ідею з виготовлення конструкції для привертання уваги потенційних покупців. А ми забезпечимо необхідну конструкційну міцність та технологічну можливість виготовлення та монтажу конструкцій

До інтер’єрних рекламних конструкцій відносять підставки під товар, лайт-бокси, баркети, та інші POS термінали. З цього переліку най поширенішими є рекламні стійки. Острівні стійки часто використовуються в торгових залах та супермаркетах. Виділяючи товар конкретного бренду, вони знаходяться в безпосередній близькості до споживача і забезпечують комфортний доступ до продукції. Корисними є конструкції для оформлення робочого місця продавця-касира в стилі вашого бренду. У вас є можливість замовти саме такі конструкції які спеціально підходять для конкретного виду продукції.

Часте та обширне застосування рекламних конструкцій необхідне при створенні експозиції бренду на виставках та акціях. На стендах компанії розміщують продукцію, зразки, макети та поліграфію. Часто такі конструкції використовують в холах готелів, офісів, ТРЦ та інших багатолюдних місцях для приваблення потенційних покупців. Саме тому, нами, при проектуванні та виготовленні таких конструкцій закладається міцний матеріал та простий конструктив для зручності багаторазового монтажу та демонтажу таких конструкцій.

Компанія ФОП «Ващенко С.В.» має в своєму розпорядженні необхідний парк обладнання та досвід для розробки і виготовлення конструкцій рекламного характеру складних ексклюзивних форм та конструкцій. Можливість виготовлення конструкцій з нержавіючої сталі з різними типами шліфування. Наші спеціалісти допоможуть з розробкою дизайнерського рішення заснованого на робочих інженерних конструкціях. Підготують необхідні робочі креслення та виконають моделювання майбутньої конструкції та її 3-D візуалізацію перед запуском в виробництво.

Щоб купити рекламні стійки та рекламні конструкції необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам на пошту або Viber! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!