Крісла, стільці та столи

Такі елементи меблевого ансамблю, як столи та стільці, є вагомою частиною багатьох приміщень та кімнат. Тому як дизайн, так і їх функціональність мають неабияке значення. І незважаючи на велике різноманіття моделей часом дуже важко знайти саме ту, яка ідеально впишеться в інтер’єр та припаде до душі. Вирішення цього питання ми готові взяти на себе!

Згідно Ваших побажань та ескізів ми розробимо креслення та спроектуємо саме такий стілець, стіл, стільницю або ж крісло, яке Ви так хотіли отримати. Металевий каркас забезпечить абсолютну міцність та довговічність меблів, а завдяки різним методам обробки та покриття металу їх можна вписати фактично в будь-який дизайн – будь то велика гостьова зала, невеличкий кабінет, кухня чи літня тераса, або ж кафе, ресторан чи лаунж-зона. Фарбування, лакування, порошкове покриття, булатування, сатин та різноманітні покриття дозволять надати виробу бажаного вигляду.

Процес виготовлення крісел, стільців та стільниць включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка меблевого каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення виробництва столів, стільців та крісел надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!