Металеві ворота, паркани та інші огородження

Компанія ФОП «Ващенко С.В.»  виготовляє металеві огорож різного роду та призначення.

Виробництво проводиться по Ваших кресленнях та ескізах, також пропонуємо послуги з розробки та моделювання від нашої компанії.

Наша команда проектує та виготовляє огородженнях усі видів:

  • Металеві огородження з металопрокату. Основою таких огороджень є профільна та кругла труба. Також, при необхідності, використовується кругляк, квадрат, полоса та кутник. Можливе наповнення декоративними елементами, сітками, склом тощо
  • Огородження з профнастилу. Виготовляємо зварні секційні огорожі для приватних ділянок та дач.
  • Ковані огородження. Одне з кращих варіантів огороджень для міських ділянок, приватних помість і інших «статусних об’єктів»

В нашій компанії, виготовлення огорож відбувається на тих же технологічних лініях, розрахованих для високоточного виробництва. Ви можете бути впевнені у високій якості зварних швів та виконання. Культура виробництва на нашому підприємстві виключає можливість навіть малих дефектів – вм’ятин, нерівностей, сколів, бризки від зварювання.

Для замовлення виробництва металевих огорож надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також за реалізацію проєктів під ключ. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!