Стелажі для магазинів

Стелажі для магазинів

Питання розміщення та демонстрації товару завжди було одним з ключових в торгівлі. Подати товар покупцю в зручній та естетичній формі – це запорука гарного іміджу та успішного бізнесу. Тому варто приділити особливу увагу тому, як і на чому Ваша продукція буде представлена відвідувачам. Оптимальним рішенням буде вітрина оригінального дизайну – відкрита або засклена. 

Такий стелаж вирішує всі основні моменти в розміщенні. Перш за все, вітринний стелаж з металу є достатньо міцним, щоб без проблем бути встановленим в місцях загального відвідування. Разом з тим він має естетичну цінність та створює інтер’єр навколо себе завдяки особливому дизайну, який Ви зможете обрати. Крім того, ми можемо виготовити герметично закриті склом стелажі для підтримання необхідних параметрів мікроклімату всередині – таких як температура або вологість. Це дозволить Вам розмістити на загальний огляд делікатну продукцію, кулінарні вироби, квіти, тощо. 

Ми, компанія ФОП «Ващенко С.В.», готові створити для Вас вітрини будь-якого дизайну та складності виконання, за Вашими побажаннями та кресленнями. Процес виготовлення включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка стелажу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування, встановлення захисного скла, освітлення, декоративних елементів, додаткового обладнання та інші операції за домовленістю. 

 Також пропонуємо Вам стандартні практичні металеві стелажі з профілю будь-яких габаритів – багатоярусні стелажі для великих магазинів інструментів та будматеріалів, полиці для магазинів одягу, електроніки, побутових або харчових маркетів. За необхідності забезпечимо монтаж і встановлення вітрини на місці. Міцність та довговічність вітрини гарантовані!

***

 Для замовлення вітрин та стелажів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!