Стелажі вітринні

Стелажі вітринні

Одне з не менш важливих питань в торгівлі –  зберігання, розміщення та демонстрація товару.
Грамотне впорядковане зберігання продукції на складі, а також зручне і доступне її розміщення в торговому залі є запорукою продуктивності! Для вирішення цього питання ми пропонуємо Вам просте і ефективне рішення – металеві багатоярусні вітринні стелажі для великих і дрібних магазинів. Вони підійдуть для будь-яких потреб –  полиці для одягу, електроніки, інструментів, побутових або харчових продуктів в супермаркеті та ін.

Практичні, стильні та міцні стелажі вітринні стануть в нагоді також і на складах, для надійного та систематизованого зберігання продукції. Габарити стелажу, розміри полиць, створення окремих товарних місць під специфічну продукцію з можливістю індивідуального маркування  – все це на Ваш вибір, ми виготовимо саме такі стелажі, які потрібні Вам. За необхідності забезпечимо монтаж і встановлення стелажу на місці. Міцність та довговічність гарантовані!

Для замовлення вітринних стелажів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!