Опорои освітлення

Опорои освітлення

Металеві паркові освітлювальні конструкції бувають висото від 2.5м і використовуються в якості додаткового (декоративного) освітлення або основного. Виготовлять їх з круглих або профільних труб з фланцевим кріпленням основи та підземним способом підводу кабелю.

Діаметр труб зазвичай використовується від 57мм до 108мм з товщиною стінки 3-4мм. Схожим характеристикам відповідають конструкції і з профільних труб. Для захисту від корозії опори покриваються ґрунтом та 2ма шарами фарби. При необхідності можливе порошкове покриття або оцинковування.

Паркові освітлювальні опори, окрім парків, знаходять своє використання для освітлення:
– прибудинкових територій
– дитячих та спортивних вуличних площадок
– дворів
– котеджних забудов
– адміністративних та комерційних прибудинкових територій

Такі металоконструкції витримують необхідні корисні навантаження та погодні умови. Використання фланцевого з’єднання спрощує монтажні роботи. Замовлення освітлювальних опор в Києві, у компанії ФОП «Ващенко С.В.» дозволить вам не тільки отримати якісні конструкції а і вибрати або розробити необхідні конструктивні форми та рішення які можна досягти використовуючи парк трубозгинальних станків нашого виробництва.

Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!