Фланці вентиляційні. (ГОСТ 26270-84)

Фланці вентиляційні. (ГОСТ 26270-84)

Фланці вентиляційні призначені для швидкого монтажу зварних та оцинкованих повітроводів та фасонних елементів. Фланці закріплюються по краях виробу  і крізь отвори в них, скріплюються між собою за допомогою болтового з’єднання. Отвори виконуються прямокутної форми – для полегшення монтажу.
Наша компанія, ФОП “Ващенко С.В.” займається виготовленням вентиляційних фланців круглого та прямокутного перерізу в стандартному (згідно прайслиста) або в індивідуальному виконанні. Розмір фланця визначається діаметром повітроводу на який він буде монтуватись і по факту  виготовляється в плюсі 2-3 мм.  

В стандартному виконанні фланці діаметром від100мм до 200мм виготовляємо з полоси 25х4 мм.  Діаметри від 200 мм до 900 мм виконуємо з кутника 25х25х3 мм а діаметри від 900 мм виконуємо з кутника 32х32х3 мм. Монтажні отвори овальної форми, і можуть бути розміром 7х10 мм або 10х15 мм. Готові фланці покриваються шаром ґрунтовки ГФ-021, за необхідності проводимо фарбування іншими типами покриттів, в тому числі і полімерним покриттям. Можливе виконання фланців  як з чорного металу так і з нержавіючого.

Круглі стандартні фланці не великих діаметрів є складською позицією, що дозволяє провести відвантаження не великого замовлення день-в-день. Термін виготовлення під замовлення залежить від об’єму і займає здебільшого від 3 до 5 робочих днів. Завдяки власній лінії виробництва допускається виготовлення нестандартних фланців в стислі терміни.

З цінами на стандартні фланці ви можете ознайомитись в таблиці:


Завантажити прайс

Для замовлення виробництва вентиляційних фланців для  систем аспірації надсилайте інформацію про замовлення нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт а також за реалізацію проектів під ключ. Для замовлення фланців достатньо надіслати нам на електронну адресу необхідний вам перелік і ми в найкоротші терміни надамо відповідь по термінах виготовленню та ціні. Для виконання розрахунку нестандартних виробів необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення.  Якщо у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!