Нержавіючі крісла стільці та столи

Нержавіючі крісла стільці та столи

Створіть сучасний вигляд у своїй обідній зоні, вітальні, спальні або за робочим місцем. Крісла, стільці та столи з нержавіючої сталі – ідеальний вибір! Такі меблі матимуть суцільні переваги – вони будуть надзвичайно міцні та прослужать Вам довгу службу, при цьому займуть своє почесне місце в меблевому ансамблі кімнати і матимуть омріяний вигляд. Ми спеціалізуємося на виробництві меблів з нержавіючої сталі оброблених ручною технікою полірування у дзеркало, сатинування як класичного вигляду так і обробленого покриттям нітрит титану (під золото).

Такі меблі однозначно підкреслять неповторність та стиль будь-якого інтер’єру. Якщо Ви прагнете оточувати себе незвичайними та атмосферними речами – тоді виготовлення меблів по індивідуальному замовленню точно для Вас!

Щоб замовити нержавіючі крісла, стільці та столи  надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!