Тумби та меблеві опори

Якщо Ви хочете надати своїй оселі або будь-якому іншому приміщенню індивідуальний і неповторний стиль – Вам стануть в нагоді оригінальні дизайнерські меблі, що виготовлені за Вашими кресленнями та побажаннями. Ми допоможемо знайти рішення для будь-яких приміщень, будь це спальня чи зала, або ж робоча студія, приймальня чи офіс.

Тумби, комоди, столи або інші металеві каркасні меблі оригінального дизайну – все це може стати окрасою Вашого інтер’єру. Крім того, меблі з металу також вирізняються міцністю та довговічністю. Ми готові спроектувати і зібрати їх для Вас. Процес виготовлення меблевих опор включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка меблевого каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення виробництва тумб та меблевих каркасів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!