Стелажі торгові

Стелажі торгові

Питання зберігання, розміщення та демонстрації товару завжди було одним з ключових в торгівлі. Правильне впорядковане зберігання продукції на складі, а також зручне і доступне її розміщення в торговому залі є запорукою продуктивності Вашого торгового закладу. Для вирішення цього питання ми пропонуємо Вам просте і ефективне рішення – металеві багатоярусні торгові стелажі для великих і дрібних магазинів. Вони підійдуть для будь яких потреб –  полиці для одягу, електроніки, інструментів, побутових або харчових продуктів в супермаркеті та ін.

 Практичні міцні стелажі з профілю стануть в нагоді також і на складах, для надійного та систематизованого зберігання продукції. Габарити стелажу, розміри полиць, створення окремих товарних місць під специфічну продукцію з можливістю індивідуального маркування  – все це на Ваш вибір, ми виготовимо саме такі стелажі, які потрібні Вам. За необхідності забезпечимо монтаж і встановлення стелажу на місці. Міцність та довговічність гарантовані!

 Для замовлення торгових стелажів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!