Каркаси м’яких крісел та диванів

Каркаси м’яких крісел та диванів

При виборі нових меблів завжди виникають певні труднощі з їх підгоном під розміри кімнати та її загальне планування. Часом нелегко знайти саме таке крісло або диван, який матиме ідеальну форму, розмір та дизайн і стане саме так, як Ви цього хочете. Чудовим рішенням цієї дилеми стане замовлення індивідуальних меблів за Вашими ескізами та побажаннями. Ми готові розробити металевий каркас крісел або диванів чітко за Вашими розмірами і в потрібному стилі.

Такі меблі матимуть суцільні переваги – вони будуть надзвичайно міцні та прослужать Вам довгу службу, при цьому займуть своє місце в меблевому ансамблі кімнати і матимуть омріяний вигляд. У нас можна замовити каркаси диванів та крісел як для дому або дачі (до зали, кабінету, спальної кімнати), так і для суспільних закладів (ресторани, кафе, бари, клуби, кінотеатри, зони очікування та ін.). Залишиться тільки вкрити каркас м’якими сидіннями – і комфортне крісло або зручний диван готові!

Процес виготовлення каркасів крісел та диванів включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення каркасів диванів та крісел надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!