Тераси, літні майданчики, платформи з металу

Тераси, літні майданчики, платформи з металу

Міцні та надійні метало-каркаси для терас, веранд та літніх кафе від виробника, компанії –  ФОП «Ващенко С.В.»  це не тільки надійність та довговічність конструкції. Це й ще гарантія якості виконання, довершений дизайн та економічні технічні рішення які дозволять досягти поставлених завдань з мінімально допустимими фінансовими затратами.

Ми виготовляємо метало-каркаси на замовлення як по існуючих кресленнях та проектах так і займаємось розробкою як проектно-технічної документації так і дизайн проекту конструкцій терас, навісів та платформ. Технологія каркасного будівництва дозволяє виготовляти основні сегменти збірних каркасів на виробництві і в результаті оперативно зібрати такі каркаси на вашій ділянці.

 

Каркаси веранд виготовляють з круглих та профільних труб, швелерів та кутників. Конструкції покриваються антикорозійним ґрунтом та фарбуються в кілька шарів фарбою для металоконструкцій.  По методу монтажу вироби діляться на зварні та збірно-розбірні. Обидва варіанти надійні і легкі в монтажі.

 

Фундамент під терасу може бути свайним або стовпчатим. Після монтажу каркасної частини проводиться обшивка з застосуванням терасної дошки, дерева чи будь-яких інших матеріалів

Веранди бувають 3х основних типів:

  • відкриті – площадки без навісу, можливе додаткове огородження, наприклад з нержавіючої сталі.
  • напіввідкриті – площадки з навісом та огородженням
  • закриті – такі конструкції обшивають склом або полікарбонатом, для експлуатації взимку такі тераси додатково утеплюють та використовують теплоізоляційний полікарбонат.

 

Для замовлення виробництва металевих каркасів терас та платформ  надсилайте  інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!