Архівні стелажі

Архівні стелажі

Шукаєте ідеальну систему стелажів для архіву? Якщо Ваш архів регулярно отримує доступ до великої кількості людей, і Ви хочете мінімалізувати затрати на час та простір тоді Ви знаходитесь у правильному місці: стелажі для архіву – це продукт для Вас! Міцний і довговічний архівний стелаж від нашої компанії пропонує гнучке рішення. Якщо у Вас обмежений простір і Вам потрібно оптимізувати зберігання на невеликій площі, більш ефективним рішенням буде система мобільних архівних стелажів. Архівні стелажі – ідеальна система для створення архіву. Архівна система стелажів виготовляється ​​з міцної сталі і перед її формуванням обробляється порошковим покриттям, забезпечуючи 100% покриття та надійності.

Так як Ви можете замовити стелажі різних форм та розмірів, систему архівних стелажів можна адаптувати практично до будь-якого простору. Наша команда проектувальників та монтажників забезпечить грамотне втілення Ваших ідей та побажань!

***

Для замовлення виробництва архівних стелажів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!