Паркові металоконструкції – лавочки, сміттєві урни,..

Паркові металоконструкції – лавочки, сміттєві урни,..

Метал є одним з найпоширеніших матеріалів, які використовуються в парково-дворовому благоустрою.  Зазвичай різниця полягає в мірі його використання – комбіновані вироби, наприклад металевий каркас та дерев’яна  частина, або повністю металеві вироби.

 

Багато залежить від області застосування, наприклад лавочки як малі архітектурні форми  для міського простору, часто виготовлюються повністю з металу. Оскільки сталь – єдиний матеріал який гарантує необхідну цілісність і безпеку виробу.

Наша компанія ФОП Ващенко С.В.  пропонує паркові металоконструкції різного роду складності та застосування. Металеві конструкції виконуються під будь-який дизайн і підкреслюють неповторні архітектурні рішення та в той же час забезпечують надійність, довговічність та вандало-стійкість конструкцій. Такі рішення чудово підходять для громадських місць.

 

 

Часто в дизайні конструкції паркових лавочок використовується поєднання матеріалів, наприклад металу та дерева. Наша команда готова реалізувати будь яке завдання з виготовлення таких конструкцій.

Звісно окрім лавочок, паркові та дворові зони оснащуються сміттєвими контейнерами, опорами для в’юнких рослин, перголами, велопарковками, альтанками, огорожами, парковим освітленням та іншими конструкціями з металу які несуть як декоративний так і технічний характер.

Наша команда готова допомогти у виконанні як каркасно металевої частини цих конструкцій так і виготовити такі конструкції під ключ з монтажем! Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни.