Порізка, свердління та токарно-фрезерні роботи

Порізка, свердління та токарно-фрезерні роботи

 

При виготовленні металоконструкцій, одним з перших етапів є  підготовка заготовок металопрокату. Саме для цього проводиться підготовчі процеси порізки, порубки, свердління, токарно-фрезерні і інші роботи, що дозволяють отримати деталі металоконструкції, що дозволяє в подальшому проводити збиральні та (або) зварювальні роботи.
Для виконання цих завдань, компанія ФОП Ващенко С.В., оснащена усім необхідним парком обладнання та інструменту для швидкого та якісного викання робіт з свердління, порізки  або токарно-фрезерних робіт.

Для замовлення даних послуг телефонуйте або надсилайте інформацію нам на пошту чи Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також виготовлення серійних деталей. Завжди готові взятись за повну реалізацію проєкту, елементи якого піддаються свердлінню, порізці чи токарно-фрезерним роботам. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротші терміни!