Каркаси для раковин

Каркаси для раковин

Короби під вмивальник знайдуть своє застосування в багатьох сферах та приміщеннях. Здебільшого це актуально для закладів загального користування, громадських вбиралень тощо. Міцна металева конструкція каркасу забезпечить надійне встановлення раковини, при цьому займатиме мінімум місця і стильно виглядатиме.

Разом з тим, і в оздобленні житлових приміщень металеві каркаси для раковин можуть зайняти своє місце у відповідному дизайні. Така тумба під раковину може мати вигляд п’єдесталу і зайняти видне місце у Вашій ванній кімнаті. Або ж навпаки – каркас може бути виконаний у вигляді мінімалістичної металевої полиці, що створить ефект, ніби раковина буквально тримається в повітрі! Варіантів оформлення може бути безліч, і їх вибір за Вами. А за нами – їх якісне виконання!

Процес виготовлення каркасів під умивальник включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення каркасів і підставок для раковин надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!