Ємності, баки та бункера

Ємності, баки та бункера

Ємності різного типк, форми, виконання,. знаходять своє застосування на підприємствах різного роду діяльності . Їх область використання необмежена, тому описати можливості і їх призначення досить складно. Що ж залишається не зміннним – це матеріал з яких вони виготовляються. Листова нержавіюча або вуглецева сталь залишається одним з найнадійніших та практичних матеріалів для виготовлення ємкостей, цистерн, бункерів тощо.

Компанія ФОП «Ващенко С.В. надає послуги з проектування та виготовленню металевих баків та ємностей. У нас ви можете замовити цистерни любої форми та призначення. Парк нашого обладнання дозволяє проводити розкрій листового матеріалу як на гільйотинних ножицях так і на плазмових або лазерних столах з програмним керуванням. Листозгини  або 4х валкові вальці придадуть ємкостям необхідну форму та дозволить мінімізувати кількість зварних стиків. Зварювальні технології дозволяють нам зварювати як і звичайну вуглецеву сталь так і спеціальні корозійностійкі сплави.

Для замовлення виробництва промислових ємкостей надсилайте інформацію про замовлення нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також за реалізацію проєктів під ключ. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!