Індивідуальні проекти та нестандартні металоконструкції

Індивідуальні проекти та нестандартні металоконструкції

Не стандартними металоконструкціями вважаються вироби що виготовленні в одному екземплярі або обмеженій одноразовій партії. Такі проекти вимагають особливого планування підходу до процесу виготовлення та прискіпливого контролю якості. В виготовленні таких конструкцій часто супроводжується прийняттям не стандартних, творчих інженерних та дизайнерських рішень.

Часто, такими конструкціями  бувають  корпуси або каркаси для промислових агрегатів або технологічних процесів. В промисловості потреби в нестандартних конструкціях виникають при модернізації або розширенні виробництва, зміненні технологічних схем. В ситуаціях з ремонтом або заміною обладнання серійний випуск яких уже давно зупинений.

Ще одним напрямком роботи з нестандартними проектами є дизайнерські метало-каркаси або арт-об’єкти. Їх виготовлення потребує особливої майстерності, досвіду та точних розрахунків, що дозволяє втілити найсміливіші задумки архітекторів та дизайнерів.

Для замовлення виробництва не стандартних металоконструкцій надсилайте інформацію про замовлення нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також за реалізацію проєктів під ключ. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!