Стелажі консольні

Стелажі консольні

 

Консольні стелажі – один з найефективніших способів для компактного зберігання нестандартних та габаритних грузів. Дані стелажі є найбільш поширені на різних виробничих підприємствах, складських приміщеннях та інших спорудах для зручного зберігання великогабаритних предметів.

На приклад: металопрокат, пластикові та металеві труби, ДСП, дерев’яні дошки та інші грузи різних форм.
Несучими елементами стелажа є стійки, основа і консолі. Матеріали та розміри для їх монтажу підбирається в залежності від майбутнього навантаження.

За допомогою модульної системи, розміщення консолі можна комплектувати так, щоб вони займали всі приміщення складу максимально комфортно. При цьому вантажі потрібно розмістити так, щоб було зручно їх не тільки зберігати, але і відвантажувати / розвантажувати. У цьому випадку вся площа приміщення складу стає корисною і використовується з максимальною вигодою.

Стелажі консольні призначені в першу чергу для оптимізації та упорядкування роботи на складі. Тому ми рекомендуємо використовувати такі стелажі та покращити робочий процес!

***

Для замовлення консольних стелажів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін.