Столи, металокаркаси та опори столів

Столи, металокаркаси та опори столів

Майже в будь-якому приміщенні, в якому є стіл – він автоматично стає центром кімнати та притягує найбільше уваги. І тому він має бути як практичним, так і естетично привабливим. Опори столів та стільниць з металу забезпечать надійність та міць, а креативний та незвичайний дизайн довершить загальний образ. Ми беремось за роботи будь-якого рівня складності та готові втілити в життя Ваш задум або ідею.

Розрахунки та креслення ми беремо на себе, так само як і якісне виконання поставленої задачі.

Якщо Вам потрібен стіл на кухню чи в гостьову кімнату, на веранду чи альтанку на дачі, робочий стіл в кабінет чи великий переговорний стіл в офіс, або ж якщо потрібні столи для ресторану, кафе чи бару – все це ми спроможні спроектувати і виготовити. Процес виготовлення столу та опор для стільниці включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення столів і опор для стільниць надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!