Каркаси корпусних меблів

Каркаси корпусних меблів

В наш час кожен хоче мати унікальний дизайн своєї оселі, і це цілком природньо. Всі ми маємо індивідуальні смаки і хочемо оздобити приміщення саме так, як до вподоби нам. І одним з яскравих способів реалізувати свій творчий потенціал є створення меблевої стінки в кімнату з власним особливим стилем виконання та неповторними формами. Така корпусна стінка може кардинально змінити інтер’єр всієї кімнати, і безумовно привертає до себе велику увагу. Тож якщо Ви завжди мріяли відійти від стереотипів і додати в свій дім своє власне «Я» – ми з радістю допоможемо Вам в цьому!

Разом з Вами ми розробимо та сплануємо оригінальний каркас корпусних меблів для спальних кімнат чи зали, що можуть включати в себе місця під шафи, шафи-купе, пенали, закриті та відкриті полиці, барні стелажі, ніші для аудіо- та відеотехніки, освітлення, робочий стіл, тощо. Окрім того, можемо розробити також каркасну меблеву композицію для кухні або ванної кімнати з усіма необхідними відділеннями, робочими поверхнями та нішами під сантехніку, електроніку та освітлення. Варіативність дизайну, набір компонентів та функціонал Ваших майбутніх меблів – все залежить лише від Вашої фантазії. А від нас – якісне виконання Вашого бажання!

Процес виготовлення корпусних меблів включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення меблевих каркасів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!