Кронштейни та опори

Кронштейни та опори

Постійна необхідність в фіксації різного роду конструкцій та агрегатів виливається в необхідності мати в своєму розпорядженні спеціальні кріпильні елементи в список яких і входять металеві кронштейни та опори. Такі конструкції використовуються не тільки в рамках промисловості та будівельно монтажних роботах, а і при вирішенні дизайнерських і побутових завдань.

Кронштейн це конструкція опорного характеру яка розміщується на вертикальній або горизонтальній поверхні та служить опорою для різного роду технологічних чи будь-яких інших предметів. Як приклад можна навести кронштейни для кріплення побутової техніки та опалювальних приладів або опори централізованого водопостачання.

Кронштейни, які виготовляються компанією ФОП «Ващенко С.В.» можна розділити на два типи:

  • Гнуті – вирізнаі на плазмі або лазері листові деталі з простою г-подібною або складною формою та необхідними кріпильними отворами

 

  • Зварні – вироби з складною конфігурацією, яка залежить від цільового призначення. Можуть бути різного типу та розміру.

Металеві кронштейни незамінні при фіксації архітектурних та декоративних елементів, в ході будівництва балконів та кріплення карнизів, при монтажі зовнішніх елементів до стіни чи стелі.

В будівництві, металеві кронштейни та опори часто використовуються для кріплення фасадних панелей, різного обладнання (освітлювального, опалювального, комунікаційного) а також для з’єднання різнородних елементів, наприклад встановлення дерев’яних арок на металеві колони.

При прокладанні трубопроводів часто використовуються спеціалізовані кронштейни – опори для трубопроводів різного розміру та типу кріплення. Такі опори повинні витримувати окрім маси самої конструкції ще і масу протікаючої по них рідини або газу.

В побутовому житті ми бачимо їх при кріпленні телевізорів, встановленні радіаторів, умивальників, унітазів, підвісних тумб.

Часто при виготовленні кронштейнів з металу використовується нержавіюча або інша спеціалізована сталь, наприклад для експлуатації кронштейнів в особливо агресивних середовищах. Такі кронштейни можуть витримувати надлишкові навантаження і при максимальних наднормових навантаженнях, кріплення можуть деформуватись проте сам кронштейн витримає їх.

Для замовлення виробництва кронштейнів та опор по індивідуальних проектах та для спеціальних завдань надсилайте інформацію про замовлення нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також за реалізацію проєктів під ключ. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!