Опори та каркаси комодів

Опори та каркаси комодів

Гарний та стильний комод може бути помітним елементом декору приміщення. Будучи не тільки прикрасою інтер’єру, а й цілком практичною частиною меблевого оздоблення, комод майже завжди є невід’ємною складовою спальної кімнати або зали. Ми допоможемо Вам створити каркас комоду з особливим дизайном та повноцінним функціоналом, з бажаною кількістю секцій, як закритих, так і відкритих, полиць, шухляд, з дзеркалом або власним освітленням.

Процес виготовлення каркасів комоду включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка меблевого каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення комодів  надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!