Промислові конструкції та обладнання

Розробка та виготовлення металоконструкцій промислового призначення надзвичайно затребуваний сегмент металообробки, який дозволяє як великим заводам-виробникам не витрачати сили та ресурси на налаштування потужних виробничих ліній металоконструкцій, так і малим підприємствам отримати необхідні металовироби та каркаси для забезпечення їх основного роду діяльності. Такі конструкції, зазвичай, випускаються в малосерійній серії або обмеженій партії.

Металоконструкції такого роду виготовляються з вуглецевої або нержавіючої сталі і часто виконують роль спеціальних корпусів агрегатів, каркасів для станцій розвантаження, переміщення, функціонування виробничих ліній та багато інших сегментів промисловості.

Ще одним застосуванням в промисловості є виготовлення нестандартного обладнання та пристосувань для ведення технологічних процесів на виробництві. Часто це можуть бути як спеціалізовані робочі столи та поверхні з нержавіючої сталі для харчової промисловості, або ємності, випарники, теплообмінники, баки, кожухи,. для інших галузей виробництва.
Саме такі конструкцї, компанія ФОП «Ващенко С.В.», невпинно реалізовує на своїх виробничих площах. Якщо у Вас є також необхідність в спеціальному промисловому обладнанні, наша команда допоможе Вам у виготовленні, а за необхідності і в розробці та моделюванні необхідного конструктиву майбутнього виробу, виробництві зразка-прототипу виробу, виготовленні партії деталей або налаштування малосерійного виробництва

Для замовлення прорахунку та виробництва металовиробів надсилайте інформацію про замовлення нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також за реалізацію проєктів під ключ. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!