Дизайнерські крісла та каркаси

Дизайнерські крісла та каркаси

Часом звичайних меблів недостатньо для власного самовираження в оформленні приміщення. І з усього різномаїття пропонованих меблів та крісел не вдається знайти саме те, що якнайкраще підкреслить Ваш стиль та індивідуальність. В такому разі ліпше всього буде звернутись до нас за персональним дизайнерським рішенням! Ми спроектуємо та створимо для Вас саме такі крісла, що стануть вираженням Вашої неповторності. Зокрема, цей варіант якнайкраще підійде для оформлення фотостудій та дизайнерських шоурумів, знімальних студій чи елітних закладів, так само як і для збагачення інтер’єру Вашої оселі.

Процес виготовлення каркасів дизайнерських крісел включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення каркасу дизайнерського крісла надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!