Розробка, моделювання, реалізація проектів.

Розробка, моделювання, реалізація проектів.

Найважливішим етапом в виробництві будь-якого виробу чи цілого проєкту є  його розробка, моделювання, візуалізація та створення конструкторської документації. Саме цей процес дозволяє замовнику ще на проектному етапі побачити як буде виглядати його майбутній виріб, внести необхідні корективи, виключити можливі конструкторські помилки, а виконавцю  дає повне розуміння конструкторських особливостей проєкту, спосіб його реалізації тощо.

Наша команда надає послуги з розробки промислового дизайну, конструкторської документації та інших інжинірингових послуг в сфері металообробки.

В залежності від технічного завдання з розробки та виготовлення металоконструкцій, проводимо усі необхідні дії для отримання замовником найкращого результату:

 • Вивчаємо існуючі аналоги, сферу та спосіб їх використання
 • Визначаємо основні потреби та враховуємо побажання замовника
 • Розробляємо конструкторську документацію по готовому зразку, тех-завданню, моделі або ескізу
 • Розробляємо технологію виготовлення, приспособи та оснастки для малосерійного виробництва
 • Перевіряємо технологічність конструкції і можливість зниження затрат на виготовлення
 • Моделюємо конструкції за допомогою сучасних CAD (САП, САПР) систем та створюємо фото-реалістичні 3D візуалізації
 • Представляємо свої розробки, роз’яснюємо користь, необхідність тих чи інших конструктивних чи дизайнерських рішень в конструкції
 • Добиваємось максимальної простоти, високих експлуатаційних характеристик та максимальної безпеки майбутніх виробів

На ціну та час розробки впливає безліч факторів, основні з них:

 • Складність конструкцій та список функціональних та інших вимог до них
 • Кількість концептів то бюджет виробу
 • Об’єм правок
 • Кількість рендерів та презентацій до кінцевого затвердження
 • Поточне завантаження конструкторського відділу

При замовленні розробки нестандартних металоконструкцій в компанії ФОП Ващенко С.В., ми уважно вислухаємо Вашу ідею, складемо технічне завдання, поставимо необхідні питання для визначення можливостей технічної реалізації майбутнього продукту.  Наступним кроком буде підготовка необхідних ескізів та (або) створення простих 3D моделей для підтвердження що розробка рухається в правильному напрямку. Після цього, Вам будуть представленні остаточні рішення у вигляді презентацій та (або) фото-реалістичних візуалізацій. На цьому етапі будуть вислухані Ваші побажання та зауваження, внесені необхідні зміни та проведено остаточне затвердження концепту. Після затвердження концепту буде проведена розробка внутрішніх чи  інших складових виробу: підбір матеріалів, кріплень,  зручності виготовлення, обслуговування та експлуатації продукту. В кінцевому результаті Вам буде представлено проведену роботу та її результати і після остаточних узгоджень будуть надані необхідні креслення та конструкторська документація.

Для замовлення послуг з розробки та моделювання металоконструкцій телефонуйте або надсилайте інформацію нам на пошту чи Viber! Ми беремо в роботу замовлення на розробку як одинарних (малосерійних) виробів так і  серійних деталей. Завжди готові взятись за повну реалізацію проєкту, від розробки до виробництва. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виконання та надамо інформацію в найкоротші терміни!