Закладні деталі

Закладні деталі

Закладні деталі виконують функції з’єднувальних елементів, та забезпечують надійність та цілісність залізобетонних конструкцій, дозволяють зв’язувати залізобетонні вироби з металевими частинами будівель та з технологічним обладнанням.

Вмонтовані в бетон, на етапі заливки, сталеві пластини, полоси, стержні, болти та кронштейни дозволяють використовувати різьбове або зварне з’єднання в подальших роботах.

Такі вироби зазвичай виробляються з звичайної сталі, без особливих технологічних складностей, а їх якість напряму залежить від якості зварювальних швів.

В нашій компанії ФОП «Ващенко С.В.» ви можете замовити виробництво як серійних, необхідних для Вас закладних елементів, так і спеціалізованих конструкцій для вирішення індивідуальних завдань в будівництві.

Для купівлі закладних деталей надсилайте інформацію про замовлення нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу спеціалізовані замовлення від 1шт а також за реалізацію серійних виробів. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!