Шліфування та полірування металу

Шліфування та полірування металу

            Для надання кращих споживчих якостей та привабливого зовнішнього вигляду металевих виробів проводять процедуру шліфування металу. Полірування металу надає виробам декоративного  блиску а також дозволяє підготувати поверхню до нанесення різного роду покриттів, в тому числі нітриду-титану (булатування).
Для виконання шліфування та полірування металу використовуються спеціальні набори абразивних кругів та стрічок з поєднанням полірувальних паст що дозволяє отримати широховатість поверхні Rа = 0,05–0,12 мкм.

            Ми, компанія ФОП Ващенко С.В., широко використовуємо технологію полірування нержавіючого металу для виготовлення індивідуальних виробів які прикрашатимуть будь-який інтер’єр та порадують Вас своєю практичністю та довготривалою експлуатацією.

Ще одним з видів шліфування нержавіючого металу є так зване «сатинування»  – процес шліфування фінішною обробкою якого є нанесення певного узору на матеріал.
Даний вид обробки металу дозволяє якісно виділити декоративні вироби но фоні інших металовиробів завдяки своїй неповторній фактурі, що додає стилю, певній загадковості та відповідає елітному класу виробів.

Замовляючи у нас металоконструкції з шліфованого металу ви можете бути впевнені у високій якості та неповторності отриманих  виробів, тому для замовлення послу з проектування та виготовлення нержавіючих  полірованих  конструкцій  телефонуйте або надсилайте інформацію нам на пошту чи Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також виготовлення серійних деталей. Завжди готові взятись за повну реалізацію проєкту, елементи якого складаються з зварних металоконструкцій шліфованого нержавіючого металу. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротші терміни!