Барні металоконструкції

Барні металоконструкції

В будь-якому закладі барна стійка є особливим елементом декору і завжди привертає до себе увагу. Тому вкрай важливо, щоб бар був оформлений креативно, оригінально, і разом з тим був зручним та функціональним. Барна стійка з металевого каркасу є оптимальним рішенням, адже поєднує в собі міцність та варіативність в плані оформлення.

Процес виготовлення барної стійки включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення барних стійок надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!