Стійки острівні та пристінні

Стійки острівні та пристінні

Стійки острівні та пристінні, призначені для використання в різних магазинах, надають стильний вигляд вашого приміщення, одночасно дозволяючи комфортно почуватися відвідувачам та обирати товари.

Ви можете обрати настінні блоки стійок/стелажів відповідно до потреб супермаркету або магазину. Острівні стійки та пристінні стійки виготовляються з міцних матеріалів чорної або нержавіючої сталі, що забезпечить довговічність Вашої конструкції. А наша команда проектувальників та монтажників забезпечить грамотне втілення Ваших ідей та побажань!

***

 Для замовлення виробництва пристінних та острівних стійок надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!