Подіуми та огородження

Подіуми та огородження

Виготовлення збірно-розбірних і суцільних конструкцій подіумів, сцен та огороджень вимагає високої точності та зусиль, аби все пройшло на найвижчому рівні якості і безпеки. Саме тому варто користуватися послугами досвідчених майстрів!
Каркасна конструкція сцени або подіуму складається з окремих металевих ферм і елементів. Огородження та поручні також можна замовити, як збірні так і розбірні за будь-якими побажаннями.

Так, як всі вироби виготовляються на замовлення – це надає перевагу створювати конструкції різних форм та розмірів, естетичного вигляду та стилю.

Безпомилковий вибір каркасної конструкції – запорука успішної та довговічної експлуатації.

Подіуми, сцени та огородження для Ваших подій можна замовити у нас – надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!