Стелажі для виробництва

Стелажі для виробництва

Будь-яке виробництво нероздільно пов’язане зі зберіганням сировини, матеріалів, інструментів та готової продукції. Для всього цього потрібні спеціально облаштовані місця, які забезпечать водночас надійне зберігання та швидкий доступ до них. Ці дві задачі однаково добре виконують стелажі з металу. Вони мають цілий ряд переваг для використання на промислових об’єктах та у виробничих приміщеннях:

  Міцність та стійкість: першочерговий фактор, який випливає зі специфіки виробничих процесів. Потужні металеві збірні або зварні стелажі представляють собою єдину непорушну монолітну конструкцію, яка здатна витримати нелегкі умови виробництва. А завдяки спеціальним видам обробки стелажі з металу набувають стійкості до корозії, впливу агресивних речовин, екстремальних температур та інших факторів зовнішнього середовища.
  Компактність та місткість: багатоярусні металеві стелажі займають мінімум місця при максимумі функціональності. Займаючи відносно малу площу, стелаж має значний об’єм, що залежить від висоти, який практично весь може бути використаний.
  Доступність та варіативність: весь вміст стелажу завжди під рукою на своєму місці, при цьому не займаючи зайвого простору. До того ж один і той самий стелаж може розмістити в собі абсолютно різні типи продукції незалежно одне від одного. 

***

Ми, компанія ФОП «Ващенко С.В.», готові створити для Вас стелаж на виробництво будь-якого дизайну, габаритів та складності виконання, за Вашими побажаннями та кресленнями. Процес виготовлення включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка стелажу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення стелажу на місці. Міцність та довговічність стелажу гарантовані!

***

Для замовлення виробництва промислових стелажів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!