Нержавіючі стелажі

Нержавіючі стелажі

Вишуканий нержавіючий стелаж для дому з оригінальним дизайном завжди буде прикрасою інтер’єру. Модерн, лофт, мінімал або класика  – в будь-який з цих дизайнів ідеально впишеться стильний і лаконічний стелаж з нержавіючої сталі. До того ж, металевий стелаж є не лише прикрасою, а й практичною частиною меблевого оздоблення кімнати. На його полицях можна зберігати пам’ятні речі, трофеї, книги, гаджети або ж розмістити різноманітні декоративні елементи – все, чого забажає душа. Лише додайте кілька дрібничок – і стелаж буквально оживе, наповнюючи Вашу оселю домашнім теплом та затишком. А унікальний дизайн милуватиме око і підніме настрій!

Ми, компанія ФОП «Ващенко С.В.», готові створити для Вас нержавіючий стелаж для дому, офісу або дачі будь-якого дизайну та складності виконання, за Вашими побажаннями та кресленнями. Процес виготовлення включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка стелажу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), на Ваш вибір сатинування або полірування,  хром або нітрит титану та інші операції за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення стелажу на місці. Міцність та довговічність стелажу гарантовані!

Для замовлення виробництва нержавіючих стелажів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!