Опори для стільниць та столів

Опори для стільниць та столів

Стіл – завжди важлива частина меблевого ансамблю будь-якого приміщення. Будь це кухня чи обідня кімната, спальня чи дитяча, робочий кабінет чи офіс, ресторан або літня тераса, святкова зала або кімната для нарад, нічний клуб або альтанка на дачі… Столи так чи інакше є майже скрізь, тому вони варті окремої уваги.

Так, столи, незалежно від призначення, мають бути зручними, надійними і гарними. І ми з радістю готові взятись за створення такого столу, який задовільнить всі три вимоги. За Вашим бажанням та по Вашому дизайну ми розробимо опори для стола Вашої мрії – скажімо, великої скляної стільниці на елегантній металевій ніжці, або ж великого міцного стола на потужних опорах.

Столи з металевим каркасом можуть мати різноманітне виконання і бути як витонченими та тендітними, так і масивними й непорушними. Та всіх їх об’єднує висока надійність, міцність та витривалість такої конструкції. Металеві столи стануть особливо вдалим рішенням для кафе, закладів громадського харчування, кав’ярень та різних відкритих площадок.

Процес виготовлення опор для столів включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення опор для стільниць надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!