Стільці барні та звичайні

Стільці барні та звичайні

Стілець, як один з невід’ємних меблевих елементів багатьох приміщень, завжди має поєднувати в собі як зручність і практичність, так і красу та стиль. Будь-то кухня, обідня кімната, робочий кабінет, офіс, конференц-зал, шоурум, гостьова зала, кафе, ресторан, бар, фудкорт чи торгівельний майданчик – скрізь використання стільців так чи інакше є ключовим та незамінним. Тому якщо Ви бажаєте підкреслити оригінальність дизайну та оформлення, при цьому забезпечивши комфорт Вашим гостям – ми маємо для Вас цікаві рішення! Високі барні стільці, легкі каркасні стільці для літніх терас, великі обідні стільці з оздобленням – все це нам під силу!

Процес виготовлення металевих стільців включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення барних та звичайних стільців надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!