Промислове обладнання та агрегати

Промислове обладнання та агрегати

Компанія ФОП «Ващенко С.В.» пропонує свою допомогу у виготовленні металоконструкцій промислового призначення для різного роду агрегатів, технологічних завдань виробництв, для процесів виробництва та автоматизації виробництв.

Завдяки багатому досвіду виготовленню металоконструкцій, застосуванню сучасних технологій у виготовленні, розробці та моделюванні конструкцій, забезпечуємо високу точність та якість виробу виконуючи замовлення в найкоротші терміни. Завжди готові прислухатись до потреб замовника і знайти можливість виконати роботу в терміни необхідні саме замовнику!
Технологічність, точність та якість випущеної продукції досягається завдяки парку обладнання для обробки як чорного так і нержавіючого металу, багатому досвіду та культурі виробництва та можливості попереднього моделювання усіх особливостей майбутньої конструкції.

Подальша обробка прокату здійснюється на потужностях плазмового або лазерного обладнання, для розкрою та підготовки заготовок. При технологічній необхідності такі заготовки відправляються як на ЧПУ-верстати для гнуття або вальцювання заготовок або в зварювальний цех для збору конструкції. Конструкції можуть доповнюватись складними радіусними деталями з листового матеріалу або профільними чи круглими трубами та іншими видами прокату з різним ступенем радіусної деформації або з елементами обробки в механічно-фрезерному цеху.

Готові вироби можуть бути покриті як ґрунтом так і полімерним покриттям в камері по таблиці RAL

Для замовлення виробництва промислового обладнання надсилайте інформацію про замовлення нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1шт а також за реалізацію проєктів під ключ. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить проєкт та усі необхідні технічні креслення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!