Антресолі (мезоніни)

Антресолі (мезоніни)

Антресоль, як додатковий простір!

Всім нам відомо, що антресолі бувають різних видів. Це можуть бути як і додаткова секція для зберігання речей розміщена над шафою, а також може бути як навісна полиця під стелею.
Навісні антресолі представляють собою готову шафку (полицю), яка кріпиться до стіни за допомогою монтажної рейки або на традиційних навісах (планка, «вушко» і ін.).
Меблеві секції являють собою тумби з бічними і задньою стінками, дном і фасадом. Встановлюються зверху шафи без додаткового кріплення до стіни.
Такі види антресолі можуть бути відкритими, закритими або комбінованими (виконані з металевого каркасу) – все залежить від Ваших побажань.

Окремо хочемо виділити антресоль, як додатковий поверх та житловий простір!
Повноцінні поверхи-антресолі в сучасних новобудовах зустрічаються часто і на даний момент – це досить популярне та практичне рішення, особливо якщо у Вас житлова площа з високими стінами. Такі антресольні платформи зазвичай виконуються з матеріалів дерева або металу. Але саме за допомогою металевих каркасів споруда виходить стійкою і не схильною до вібрацій!

Для замовлення виробництва антресолей надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!