Стелажі для вина

Стелажі для вина

Металеві стелажі для винних пляшок найчастіше використовуються у спеціальних винних погребах в приватних колекціях або на виноробних підприємствах. Однак стильний та вишуканий винний стелаж також може стати оригінальним елементом декору Вашої оселі. Як в квартирі, так і в заміському будинку можна створити окреме ексклюзивне місце для зберігання улюбленого вина та його демонстрації Вашим гостям. Таким чином Ви не тільки створите вишуканий куточок в інтер’єрі Вашого дому, але і при правильному виборі місця для стелажу забезпечите правильні умови для зберігання вина, яке не любить низьких температур холодильника. Таким чином, Ваш улюблений напій довше зберігатиме свій природний смак, при цьому прикрашаючи собою кімнату та дивуючи гостей.

***

Ми, компанія ФОП «Ващенко С.В.», готові створити для Вас винний стелаж будь-якого дизайну та складності виконання, за Вашими побажаннями та кресленнями. Процес виготовлення включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка стелажу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення стелажу на місці. Міцність та довговічність стелажу гарантовані! Також приймаємо замовлення на виготовлення промислових стелажів для винних пляшок, бочок, кегів та ін. тари. Великогабаритні стелажі для погребів дозрівання та виноробних підприємств по Вашим розмірам, на будь-яку кількість місць, з можливістю їх маркування та нумерації.

***

 Для замовлення виробництва винних стелажів надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!